سه شنبه، ۲۵ مرداد، ۱۴۰۱ | Tuesday, 16 August , 2022

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با معرفی برترین ها خاتمه یافت

نسخه قابل پرینت
کد خبر:49004
شنبه، ۱۷ اردیبهشت، ۱۴۰۱ | 07:59

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با معرفی برترین ها خاتمه یافت

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با معرفی برترین‌ تیم‌ها در بخش دانش آموزی و دانشجویی به کار خود پایان داد.

به گزارش دیده بان علم ایران، مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ از روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد و روز جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه طی مراسمی با حضور  وزیر آموزش و پرورش و طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد خاتمه یافت.

برترین‌های اعلام شده به این شرح است:

 

دانش آموزی:

لیگ فوتبالیست دانش آموزی

 عنوان

نام تیم

مقام سوم لیگ فوتبالیست سبک وزن

A.T.R.T

مقام دوم لیگ فوتبالیست سبک وزن

farz2

مقام اول لیگ فوتبالیست سبک وزن

Allameh Tabatabaei

مقام سوم سوپرتیم در فوتبالیست سبک وزن

تیم علامه طباطبایی و farz2

مقام دوم سوپرتیم در فوتبالیست سبک وزن

تیم علامه طباطبایی و striker

مقام اول سوپرتیم در فوتبالیست سبک وزن

تیم Hell5 و striker

مقام سوم لیگ شبیه‌ساز فوتبالیست

F6

مقام دوم لیگ شبیه‌ساز فوتبالیست

سینا

مقام اول لیگ شبیه‌ساز فوتبالیست

The X

جایزه جانبی لیگ فوتبالیست وزن آزاد:
بهترین روحیه تیمی

Psycho

لیگ کو اسپیس دانش آموزی

 عنوان

نام تیم

جایزه بهترین تیم فنی مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش secondary

Ferdowsi s

مقام سوم مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش secondary

FRSA

مقام دوم مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش secondary

Debug

مقام اول مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش secondary

Negahe no

جایزه آینده روشن مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش primery

Sina p

مقام سوم مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش primary

Sharp

مقام دوم مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش primary

AI Force

مقام اول مسابقات لیگ کو اسپیس: بخش primary

A.T.R.T

مقام دوم سوپر تیم در لیگ کو اسپیس: بخش secondary

سوپر تیم شماره ۱۰:
حسین اطیابی
پرهام زارع
محمدمتین جعفری
علیرضا اناری
امیرمهدی متقی
امیرمهدی انصاری

مقام اول سوپر تیم در لیگ کو اسپیس: بخش secondary

سوپر تیم شماره ۱۸:
پرنیا خوشحالی
امیرسام خان اف
آرمان آقایی اصفهانی
برسام محمدی
وانیا یارالهی
محمدرضا کریمی

مقام اول سوپر تیم در لیگ کو اسپیس: بخش primary

سوپر تیم شماره ۲۳:
امیرطاها علی‌نیا
پارمیس خانی زاده
نویان احمدیان
پویا جلالی
سجاد رحمتی پور
امیرعلی افسری

لیگ دِمو

 عنوان

نام تیم

مقام سوم لیگ دمو در بخش: چالش آزاد

سینا دمو

مقام دوم لیگ دمو در بخش: چالش آزاد

Afra IOT

مقام اول لیگ دمو در بخش: چالش آزاد

RMC-Sport

مقام سوم لیگ دمو در بخش: کنفرانس دِمو

امام صادق

مقام دوم لیگ دمو در بخش: کنفرانس دِمو

رایمند

مقام اول لیگ دمو در بخش: کنفرانس دِمو

Robo Aftab

مقام اول لیگ دمو در بخش: سوپر تیم

نگار ولی
فاطمه محیا قاسمی راد
آرمان آجودان
آنیتا محمدمیزایی
ستایش حمیدی

جایزه تیم فنی در لیگ دِمو

درسا کاظمی
طاها علمی
باران شاد اختر
علیرضا زارع

لیگ امدادگر دانش‌آموزی

 عنوان

نام تیم

جایزه بهترین ارائه در لیگ امدادگر خط

Pishnam

مقام دوم لیگ امدادگر خط

P.R.T

مقام اول لیگ امدادگر خط

Pishnam

جایزه بهترین ارائه در لیگ امدادگر ماز

Pishnam

مقام اول لیگ امدادگر ماز

Danesh

جایزه بهترین ارائه در لیگ شبیه‌سازی امدادگر

Danesh Prime

مقام دوم شبیه‌سازی امدادگر

Danesh Prime

مقام اول لیگ شبیه‌سازی امدادگر

Robovers

دانشجویی:

لیگ ربات پرنده

 عنوان

نام تیم

مقام اول

مشترکاً MRL و UAV

گواهی بهترین درایور پرنده

سایرس UAV

هوشمندترین ربات پرنده

House

لیگ ربات صنعتی

 عنوان

نام تیم

مقام اول

MRL

لیگ شبیه ساز دوبعدی فوتبال

 عنوان

نام تیم

مقام اول

یوشان ۲۰۲۲ از چین

مقام دوم

پایرس

مقام سوم

بیاند آ لایس از چین

رقابت فنی

پرسپولیس

بهترین ارائه فنی

MRL

لیگ شبیه ساز دوبعدی استارتر

 عنوان

نام تیم

مقام اول

AE Team

مقام دوم

سایرس

مقام سوم

Dream Team

مقام اول ارائه فنی

سایرس گرلز

مقام دوم ارائه فنی

Hades2D

مقام بهترین تیم جدید

ققنوس

مقام بهترین طراحی

امپراتور

مطالب مرتبط

تهران، میزبان شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

نتایج دور اول مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه اعلام شد

دانشگاه آزاد قزوین، قهرمان مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

برتری تیم های ایرانی در پایان دومین روز ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها