چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت، ۱۴۰۰ | Wednesday, 12 May , 2021

وزیر علوم: فعلا خبری از تعویق آزمون سراسری و کارشناسی ارشد نیست

نسخه قابل پرینت
کد خبر:47560
شنبه، ۴ اردیبهشت، ۱۴۰۰ | 14:53

وزیر علوم: فعلا خبری از تعویق آزمون سراسری و کارشناسی ارشد نیست

وزیر علوم با تاکید بر برگزاری کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد طبق زمان‌بندی اعلام شده از داوطلبان خواست تحت تاثیر جو غیرواقعی تعویق این آزمون ها که طی روزهای اخیر از سوی برخی سایت ها و در فضای مجازی مطرح شده، قرار نگیرند.

به گزارش دیده‌بان علم ایران، دکتر منصور غلامی با بیان این که حتی سال گذشته هم که احتمال برگزاری کنکور در موعد مقرر ۵۰ درصد بود، آزمون در همان تاریخ اعلام شده برگزار شد و هیچ مشکلی هم پیش نیامد، گفت: برای امسال هم برنامه برگزاری این آزمون ها را بر اساس زمان بندی اعلام شده اجرایی خواهیم کرد و مراقب سلامت داوطلبان نیز هستیم. مگر اینکه دستوری مبنی بر توقف برگزاری آزمون های ملی از سوی ستاد مقابله با کرونا صادر شود.

وی در گفت و گو با ایسنا تاکید کرد: ما تجربه خوبی از برگزاری این آزمون ها در سال گذشته داریم و هیچ نگرانی برای برگزاری سالم آزمون سراسری و کارشناسی ارشد نداریم و امیدواریم شرایط طوری نباشد که ستاد کرونا مانع برگزاری این آزمون ها شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

/اختصاصی/یافته‌های پیمایش ملی کووید۱۹نشان داد:ایرانیان کمتر از متوسط دنیا خطر کرونا را درک کرده‌اند/پیام‌های متناقض و ادعای زودهنگام مسوولان درخصوص کنترل کرونا به شدت بر رفتارهای پیشگیرانه مردم تاثیر منفی گذاشت

اتفاق تلخ قشم و دو پرسش از وزیر بهداشت!

مسئول جهت دهی تحقیقات آتی کووید ۱۹ کشور منصوب شد

دکتر رکنی زاده، استاد فیزیک دانشگاه: سخنان اخیر وزیر بهداشت، نشان روشنی از عدم شناخت بخش بزرگی از دولتمردان و حتی دانشگاهیان از مفهوم «نهاد علم» است

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها