جمعه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۴۰۱ | Friday, 20 May , 2022

معرفی آنلاین نیازهای فناورانه صنعت برق در صندوق نوآوری و شکوفایی

نسخه قابل پرینت
کد خبر:46732
یکشنبه، ۱۵ تیر، ۱۳۹۹ | 13:00

معرفی آنلاین نیازهای فناورانه صنعت برق در صندوق نوآوری و شکوفایی

رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی از امروز به مدت دو روز با حضور صنایع بزرگ این حوزه به صورت آنلاین آغاز به کار کرد.

به گزارش دیده بان علم ایران، رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق کشور از امروز یکشنبه ۱۵ تیر آغاز شد و تا روز سه شنبه، ۱۷ تیر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه دارد.

بازارسازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور از اهداف برگزاری این رویداد است و در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تامین‌کنندگان صنعت برق کشور از جمله شرکت‌های توانیر، فراب، ایران ترانسفور، برق حرارتی، مدیریت منابع آب، هلدینگ صبا، هلدینگ غدیر، نیروگاه دماوند، پژوهشگاه نیرو، برق منطقه‌ای تهران در ۱۱ نشست معرفی می‌شود.

برگزاری مذاکرات خصوصی میان ارائه‌کنندگان نیازها و فناوران در اتاق‌های مجازی از دیگر برنامه‌های این رویداد است. در حین برگزاری این رویداد مجازی،  فرصت پرسش و پاسخ برای شرکت‌کنندگان در این وبینار نیز در قسمت گفتگو در نظر گرفته شده است.

در این رویداد مجازی سه روزه  ۳۹۰ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۳۱ نفر از ۱۰۸ شرکت دانش‌بنیان، ۱۱۰ نفر از ۸۲ شرکت غیر دانش‌بنیان و مابقی نیز از سایر نهادها و موسسات هستند.

صندوق نوآوری و شکوفایی در سال جهش تولید و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی کرده است که این رویداد نیز پیرو برگزاری رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه صنایع در سال گذشته، از ابتدای امسال به صورت مجازی در حال برگزاری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت: تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با «مقاله» تناقض ندارد

برخورد سازمان بازرسی با ترک فعل دستگاه‌های اجرایی در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: سرمایه صندوق هیچ تناسبی با حجم فعالیت‌ها و نیازهای شرکت‌های دانش بنیان ندارد

ساخت تله سنگ و شن مورد نیاز صنایع نفت و گاز در کشور

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها