چهارشنبه، ۷ آبان، ۱۳۹۹ | Wednesday, 28 October , 2020

همراه با اعطای بیستمین جایزه ترویج علم ایران برگزار می شود: پاسداشت یک عمر تلاش دکتر منصوری در راه ترویج علم و آگاهی

نسخه قابل پرینت
کد خبر:45712
دوشنبه، ۲۰ آبان، ۱۳۹۸ | 11:11

همراه با اعطای بیستمین جایزه ترویج علم ایران برگزار می شود:  پاسداشت  یک عمر تلاش دکتر منصوری در راه ترویج علم و آگاهی

انجمن ترویج علم ایران، روز پنج شنبه در آخرین روز هفته ترویج علم، در مراسمی ویژه از یک عمر تلاش دکتر رضا منصوری در راه ترویج علم و آگاهی تجلیل می کند.

به گزارش خبرنگار دیده بان علم ایران، این مراسم پنج شنبه ۲۳ آبان ماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۱۹ همراه با اعطای ییستمین دوره جایزه ترویج علم در محل سالن اجتماعات صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

دکتر منصوری، استاد دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف و عضو فرهنگستان علوم که در سمت معاون پژوهشی وزیر علوم در دولت اصلاحات نقش ویژه ای در پویایی علمی دانشگاه ها و جهش پرشتاب ایران در صحنه بین المللی تولید مقالات علمی و پایه ریزی انجمن ها و نهادهای علم مدرن در کشور داشته از صاحبنظران برجسته سیاستگذاری علم و توسعه و از پیشروان حرکت های ترویج علم در چند دهه اخیر است.

حضور عموم علاقمندان در این مراسم که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده‌رود شرقی، شماره ۲۴، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود، آزاد است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

فیزیکدان ایرانی،برنده جایزه معتبر مرکز بین‌المللی فیزیک نظری عبدالسلام شد

بیوشیمیدان ایرانی دانشگاه پرینستون، برنده جایزه «مک آرتور» شد

نخستین جایزه یادبود دکتر فرزانه، ۱۱ مهرماه اعطا می‌شود

نقدی بر «مسئله علم و علم انسانی در دارالفنون عصر ناصری»/ روایت متفاوت ابراهیم توفیق و رضا منصوری از زمینه‌های شکل‌گیری و نقش دارالفنون

نظر دهید

* نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

سرخط خبرها