جمعه، ۴ مهر، ۱۳۹۹ | Friday, 25 September , 2020

چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران در سال ۹۸ معرفی شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:45630
دوشنبه، ۶ آبان، ۱۳۹۸ | 12:07
چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران در سال ۹۸ معرفی شد
دکتر فریدون مقدس نژاد، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران در سال ۱۳۹۸ معرفی و تقدیر شد.
به گزارش دیده بان علم ایران، دکتر مقدس نژاد که استاد تمام و مدیر گروه حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران و محیط  زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر است به پاس سال ها تلاش بی وقفه علمی و اجرایی در حوزه صنعت قیر و آسفالت کشور به عنوان چهره برتر قیر و آسفالت ایران در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات مورد تقدیر قرار گرفت.
مقدس نژاد دوره دکتری خود را در رشته مهندسی عمران(گرایش راه و ترابری) در دانشگاه سیدنی استرالیا و دوره پسادکتری خود را در دانشگاه وسترن سیدنی سپری کرده است.
این عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای ۲۳ اختراع ثبت شده داخلی و یک اختراع ثبت شده در کشور آمریکا است.
دکتر فریدون مقدس نژاد تاکنون موفق به تالیف هشت کتاب در زمینه مهندسی راه و راه آهن و سه فصل از کتب معتبر خارجی است. وی همچنین مجری ۱۷ پروژه صنعتی بوده است.
وی دارای ۱۲۰ مقاله آی اس آی، ۳۰ مقاله در مجلات معتبر بین المللی و علمی پژوهشی داخلی و ۱۸۰ مقاله در کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی است.
این استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون به عنوان پژوهشگر برتر حمل و نقل در سیزدهمین همایش بین المللی حمل و نقل ریلی در سال ۱۳۹۰ و پژوهشگر برتر وزارت راه وشهرسازی در دومین همایش دادمان ۱۳۹۶ انتخاب شده است.
همچنین وی ۷۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و ۹ پایان نامه دوره دکتری را راهنمایی کرده است.
دکتر فریدون مقدس نژاد عضو شش کمیسیون و شورای تخصصی راه و حمل و نقل در وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران می باشد.
وی همچنین در هیات تحریره پنج مجله علمی و پژوهشی نیز عضو است و موفق به کسب بالاترین امتیاز در مجموع فعالیت های آموزشی و پژوهشی در بین اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیر کبیر در سالهای ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ شده است.
انتهای پیام
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *