شنبه، ۲۱ تیر، ۱۳۹۹ | Saturday, 11 July , 2020

توزیع ۳۳۰ سکه طلا در جلسه ای در دانشگاه آزاد!

نسخه قابل پرینت کد خبر:44917
چهارشنبه، ۵ تیر، ۱۳۹۸ | 13:30
توزیع ۳۳۰ سکه طلا در جلسه ای در دانشگاه آزاد!

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اعطای ۳۳۰ سکه به رؤسای واحدها و مسئولان دفاتر نهاد در دانشگاه آزاد گفت: چون قانوناً سکه‌های پرداختی دانشگاه آزاد به مسئولان دفاتر این نهاد، تعلق نمی‌گرفته است، اعلام کردیم که سکه‌های پرداخت‌شده را بازگردانند.

به گزارش دیده بان علم ایران به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها درباره اقدام دانشگاه آزاد در پرداخت ۳۳۰ سکه به رؤسای واحدها و مسئولان دفاتر نهاد در این دانشگاه گفت: دراین باره از مسئولان دانشگاه آزاد سوال کردیم؛ ظاهراً این دانشگاه سکه‌هایی را به همه شرکت‌کنندگان در یک جلسه دادند. چون همکاران ما در دفاتر نهاد هم در این جلسه حضور داشتند به آنها نیز این سکه‌ها داده شده بود.

وی ادامه داد: آن گونه که دانشگاه آزاد گفته به ظاهر این سکه‌ها پاداش پایان سالی بوده که هر ساله به این افراد تعلق می‌گرفته و چون مسئولان دفاتر نهاد ما جزو نیروهایی که پاداش پایان سال از دانشگاه آزاد دریافت کنند نیستند و این سکه‌ها به آنها تعلق نمی‌گرفته، ما اعلام کردیم که سکه‌های پرداخت‌شده را بازگردانند.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها افزود: ۳۰ مسئول نهاد در این جلسه حضور داشتند که قرار شد سکه‌هایی که به آنها داده شده را جمع‌آوری کنیم و بعد از جمع‌آوری صورتجلسه خواهیم کرد و آنها تحویل دانشگاه آزاد خواهیم داد.

وی گفت: شکل پرداخت سکه‌ها در این فضا مناسب نبود، بنده با دکتر طهرانچی هم که صحبتی که داشتم وی هم گلایه‌مند بود ظاهراً نامه‌ای را به همکاران زده بود که شکل پرداخت سکه‌ها به این شکل که ۳۰۰ سکه به این صورت توزیع شود، قابل توجیه نیست.

انتهای پیام

سکه طلا
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *