چهارشنبه، ۱۵ مرداد، ۱۳۹۹ | Wednesday, 5 August , 2020

نایب رییس ایرانی یک تیم هاکی، تاثیرگذارترین زن سال ۲۰۱۹ «سیلیکون ولی» شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:43955
دوشنبه، ۲۶ فروردین، ۱۳۹۸ | 12:04
نایب رییس ایرانی یک تیم هاکی، تاثیرگذارترین زن سال ۲۰۱۹ «سیلیکون ولی» شد

ندا طباطبایی، نایب رییس یک تیم هاکی روی یخ از سوی مجله کسب و کار سیلیکون ولی (Silicon Valley Business Journal) به عنوان برنده‌ جایزه تاثیرگذارترین زن سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

به گزارش خبرنگار دیده بان علم ایران، این جایزه ۲۶ اردیبهشت ماه طی مراسمی ویژه به این اقتصاددان ایرانی تبار اعطا خواهد شد.

ندا طباطبایی که در کودکی همراه خانواده‌اش به کانادا مهاجرت کرده، لیسانس خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه تورنتو گرفته و در حال حاضر چهارمین فصل همکاری خود با تیم هاکی سن خوزه شارکز را به عنوان نایب رییس هوش تجاری سپری می کند.

تلاش‌های طباطبایی در زمینه توسعه، پیاده سازی و رهبری استراتژی های نوآورانه در کسب و کار کلی این تیم که حاصل جمع آوری و تحلیل داده ها و بازخورد طرفداران این تیم و طراحی استراتژی کسب و کار تیم بر پایه این داده هاست توجه داوران جایزه امسال مجله کسب و کار سیلیکون ولی را جلب کرده است.

طباطبایی یک سیستم قیمت گذاری پویا برای محصولات این تیم طراحی کرده که با توجه به میزان عرضه و تقاضا، قیمت‌ها را بهتر تنظیم می‌کند. بدین ترتیب تیم هاکی روی یخ سن خوزه شارکز موفق شده که طرفداران زیادی را به خریدن محصولاتش جلب کند و در این زمینه رکوردهای موجود را بشکند.

انتهای پیام

ندا طباطبایی
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *