پنج شنبه، ۱۵ خرداد، ۱۳۹۹ | Thursday, 4 June , 2020

پژوهشگران برتر و جوان زیست فناوری معرفی می شوند

نسخه قابل پرینت کد خبر:40241
سه شنبه، ۹ مرداد، ۱۳۹۷ | 14:17
پژوهشگران برتر و جوان زیست فناوری معرفی می شوند
ستاد توسعه زیست‌فناوری، در نظر دارد در مراسمی به معرفی پژوهشگران و رونمایی از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه بپردازد.

به گزارش دیده بان علم ایران اولین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست فناوری، با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با برگزاری دومین کنگره بین المللی زیست پزشکی ایران، دی ماه سال جاری برگزار می شود.

در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها را از نظر هیات داوران مطابق با ضوابط و آیین نامه ها داشته اند، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، جوایزی تعلق می گیرد.
همچنین برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت درهیات علمی دانشگاه ها یا موسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین نامه ستاد توسعه زیست فناوری در مراسمی مرتبط با زیست فنّاوری، معرفی شوند. این حمایت ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.
گفتنی است، مهلت داوری آثار تا ۱۵ مهرماه سال جاری است و معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی های مربوط به ۵ سال گذشته است. علاقه مندان و فعالان حوزه زیست فناوری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه های مندرج بر سایت ستاد توسعه زیست فناوری به آدرس biodc.isti.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۸۸۰۳۱۱۸۶ و ۸۸۰۳۱۱۹۸، داخلی ۱۰۱ و ۱۰۲ تماس حاصل کنند.
انتهای پیام
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *