سه شنبه، ۱ آبان، ۱۳۹۷ | Tuesday, 23 October , 2018

معاون پژوهشی وزیر علوم، دبیر کل شورای عالی عتف شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:33910
۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۸
معاون پژوهشی وزیر علوم، دبیر کل شورای عالی عتف شد

با حکم رییس جمهور، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم به سمت دبیرکلی شورای علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) منصوب شد.

به گزارش دیده بان علم ایران، دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران و رییس شورای عالی عتف با صدور حکمی دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را به عنوان دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.

در حکم رئیس جمهوری خطاب به دکتر برومند آمده است: «در اجرای ماده ۹ آیین‌نامه داخلی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب ۳/۲/۱۳۸۵ شورای مذکور و بنا به پیشنهاد وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای آن شورا، ضمن بهره‌مندی از آرای صاحب‌نظران و متخصصان ذیربط، موجبات ارتقای کیفیت سیاستگذاری در زمینه‌های مختلف علوم، تحقیقات و فناوری را فراهم آورید.

توفیق شما را در تحقق اهداف آن شورا، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.»

پیش از این دکتر وحید احمدی، معاون سابق پژوهش و فناوری وزیر علوم و رییس فعلی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، دبیرکل شورای عالی عتف بود.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *