پنج شنبه، ۲۶ مهر، ۱۳۹۷ | Thursday, 18 October , 2018

دبیر برگزیده جایزه دوسالانه انجمن فیزیک ایران معرفی شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:31799
۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۷
دبیر برگزیده جایزه دوسالانه انجمن فیزیک ایران معرفی شد

جایزه دبیر برگزیده انجمن فیزیک ایران که هر دو سال یک‌بار به یک یا چند دبیر فیزیک از میان دبیران سراسر کشور اهدا می‌شود،‌ امسال به اعظم سلیمانی، دبیر فیزیک منطقه ۱ شهر تهران تعلق گرفت.

به گزارش دیده بان علم ایران، مهمترین معیارهای مورد توجه انجمن برای انتخاب دبیر برگزیده عبارتند از ایجاد علاقه و انگیزه در دانش‌آموزان برای یادگیری فیزیک، ابتکار و نوآوری در آموزش فیزیک، انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه مرتبط با فیزیک، کوشش در اعتلای کیفیت آموزش فیزیک، داشتن سوابق علمی و حرفه‌ای مرتبط با فیزیک، استفاده از وسایل کمک آموزش و فن‌آوری جدید (مانند رایانه، اینترنت و ….) در آموزش فیزیک.

کمیته انتخاب دبیر برگزیده انجمن فیزیک ایران در سال ۱۳۹۶ از ۳۵ نفر دبیر معرفی شده به انجمن درخواست کرد که پرسشنامه گزینش دبیربرگزیده را تکمیل و برای انجمن بفرستند. پس از بررسی تعداد ۱۲ پرسشنامه دریافت شده، کمیته از نامزدها خواست که مستندات تکمیلی خود را نیز بفرستند که از این تعداد شش نفر مستندات تکمیلی را فرستادند.

کمیته داوری دبیر برگزیده پس از بررسی دقیق مستندات ضمن تقدیر از جاوید فرجام‌نیا و سلیمان رسولی به دلیل فعالیت‌های ارزشمندشان، اعظم سلیمانی را به عنوان دبیر برگزیده سال ۱۳۹۶ انتخاب کردند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *