یکشنبه، ۲۶ آذر، ۱۳۹۶ | Sunday, 17 December , 2017

وزیر علوم: جذب استاد از مسائل مهم آموزش عالی کشور است

کد خبر: 31205 نسخه قابل پرینت
۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۶
وزیر علوم: جذب استاد از مسائل مهم آموزش عالی کشور است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری از مسائل مهم آموزش عالی کشور است و وزارت علوم نسبت به آن احساس تکلیف و مسئولیت ویژه ای دارد.

به گزارش دیده بان علم ایران دکتر منصور غلامی در جلسه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی شرکت کرد و از نزدیک در جریان نحوه بررسی پرونده‌های متقاضیان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور قرار گرفت.

دکتر غلامی در این جلسه با قدردانی از اعضای هیأت مرکزی جذب اعضای هیات علمی، اظهار امیدواری کرد که با دقت و امعان نظر اعضای هیأت مرکزی جذب، زمینه دسترسی همه متقاضیان به حق و حقوق خود براساس قانون و موازین عدالت فراهم شود و افرادی که نمی توانند در اولویت جذب به عنوان عضو هیات علمی قرار گیرند، با شفافیت اقناع شوند.

در ادامه این جلسه، اعضای هیأت مرکزی جذب با قدردانی از وزیر علوم برای تشکیل این نشست، حضور وی را در هیأت مرکزی جذب اعضای هیات علمی- در روزهای آغازین تصدی مسئولیت وزارت علوم- نشانه توجه ویژه دکتر غلامی به امور اعضای هیأت علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی توصیف کردند.

در این نشست، همچنین دکتر محمدرضا رضوان‌طلب، رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، گزارش مختصری در خصوص اقدامات و دستاوردهای این مرکز به وزیر علوم ارائه کرد.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan