دیده بان علم ایران

یکشنبه، ۳۰ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 22 October , 2017

امضای تفاهم‌نامه «توسعه تولید محصولات دانش‌بنیان سلامت»

کد خبر: 27654 نسخه قابل پرینت
۰۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۶
امضای تفاهم‌نامه «توسعه تولید محصولات دانش‌بنیان سلامت»

تفاهم‌نامه همکاری توسعه تولید محصولات دانش‌بنیان حوزه سلامت در راستای تحقق برنامه   صیانت از بازار ملی در حوزه دانش‌بنیان میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور امضا شد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران توسعه نظام ارزیابی و رتبه‌بندی تولیدکنندگان محصولات دانش‌بنیان داخلی حوزه سلامت در جهت تشخیص تولیدکنندگان صاحب صلاحیت داخلی ، بازارسازی محصولات دانش‌بنیان داخلی ، ارتقا ابزارهای مؤثر در حمایت از تولیدکنندگان محصولات دانش‌بنیان حوزه سلامت، رقابت‌پذیر شدن شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی، برنامه‌ریزی برای ارتقای توانمندی‌های داخلی و تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان در حوزه‌های اولویت‌دار حوزه سلامت با تمرکز بر اقلام کلیدی دارو و تجهیزات پزشکی، فعال‌سازی و استفاده موثرتر از ظرفیت‌های موجود تجهیزات و امکانات بخش سلامت از طریق بازسازی و نوسازی از اهداف این تفاهم‌نامه است.

تفاهم‌نامه همکاری توسعه تولید محصولات دانش‌بنیان حوزه سلامت میان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به امضا رسید.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan