یکشنبه، ۱۷ فروردین، ۱۳۹۹ | Sunday, 5 April , 2020

انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط وزیر بهداشت

نسخه قابل پرینت کد خبر:25550
چهارشنبه، ۱ شهریور، ۱۳۹۶ | 07:51
انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط وزیر بهداشت
 با حکم دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد حاجی آقاجانی، به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب و جایگزین دکتر علی‌اصغر پیوندی شد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران دکتر محمد حاجی آقاجانی، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی، پیش از این معاون درمان وزارت بهداشت در دولت یازدهم بود.

در متن حکم دکتر هاشمی خطاب به دکتر آقاجانی آمده است:

«نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه مأموریت خود و براساس قوانین بالادستی به ویژه قانون برنامه ششم توسعه اقدامات زیر را انجام دهید:

۱.تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۲.عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

۳.ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی

۴.صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۵.توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۶.توجه به امر اعتدال، توانمندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.”

 به گزارش دیده‌بان علم ایران وزیر بهداشت همچنین با صدور پیامی از خدمات رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقدیر کرد. 

در پیام تقدیر دکتر هاشمی آمده است: خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی صمیمانه تشکر و قدردانی مي‌کنم. اميد است همواره به عنوان يكي از نيروهاي ارزشمند در نظام سلامت موفق و پيروز باشيد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *