سه شنبه، ۲۶ تیر، ۱۳۹۷ | Tuesday, 17 July , 2018

زمان فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها اعلام شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:25429
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۸
زمان فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها اعلام شد
فرایند هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی – پیمانی و طرح سربازی – دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از چهارم شهریور ماه آغاز می‌شود.
به گزارش دیده‌بان علم ایران بر اساس زمانبندی صورت گرفته توسط مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می‌توانند از ۴ الی ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۶ نیاز خود را در جذب اعضای هیات علمی در رشته های مختلف در سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی ثبت کنند.

بر اساس این زمانبندی، از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۶ نیازهای اعلامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور توسط مرکز ارزیابی و نظارت آموزش عالی وزارت علوم بررسی و ۱۹ تا ۲۴ شهریورماه نیز ظرفیت جذب اعضای علمی هر دانشگاه مشخص می‌شود.

براساس این گزارش، از تاریخ ۲۵ شهریورماه الی ۳ مهرماه ۱۳۹۶ فراخوان عمومی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی در سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی فعال می شود و افراد متقاضی می توانند در سامانه مذکور ثبت نام کنند.

بر اساس زمان بندی برنامه ریزی شده توسط مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، هیاتهای جذب دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می توانند از تاریخ ۱۵ مهرماه الی ۱۵ دی ماه  ۹۶ پرونده افراد ثبت نام کرده را بررسی و به مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم ارسال کنند و این مرکز نیز بررسی های خود را از تاریخ ۱۶ دیماه تا اول اسفندماه ۱۳۹۶ انجام داده و نتیجه را به متقاضی اعلام کنند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با سلام متاسفانه اطلاع رسانی شما بسیار دیر دریافت شد در صورت امکان مایل هستم در فراخوان هیت علمی ثبت نام کنم با تشکر