دیده بان علم ایران

یکشنبه، ۲ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 24 September , 2017

اعطای جایزه «زیست ‌ایران» به برترین‌های زیست‌فناوری

کد خبر: 25064 نسخه قابل پرینت
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۳
اعطای جایزه «زیست ‌ایران» به برترین‌های زیست‌فناوری

جایزه «زیست ایران» همزمان با سومین جشنواره  زیست‌فناوری ایران که شهریورماه توسط ستاد توسعه زیست‌فناوری و صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری زیست‌فناوری برگزار می‌شود، اعطا می شود.

به گزارش دیده‌بان علم ایران، سومین جشنواره زیست فناوری ایران و چهارمین نمایشگاه ارزیابی دستاوردهای فعالان حوزه زیست فناوری، ۲۹ شهریورماه با شعار “زیست فناوری، مسیری نوین در راستای تولید و اشتغال دانش‌بنیان” در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

دست‌یابی به ۳ درصد بازار جهانی در سال ۱۴۰۴، ایجاد روحیه رقابت سالم در بین فعالان حوزه زیست فناوری، هدایت فعالیت‌ها به سمت اولویت‌های کشور و شناسایی و معرفی و تشویق فعالان زیست فناوری از اهداف برگزاری مراسم جایزه زیست ایران است.

در این رقابت ملی در هریک از حوزه‌های کشاورزی، پزشکی، صنعتی/تجهیزات/محیط زیست، برترین‌های شرکت‌ها (نوپا، تولیدی و صنعتی)، فناوری و مرکز رشد که بیشترین سهم را در اتصال حلقه‌های زنجیره ارزش زیست‌فناوری از مرحله تولید دانش تا ثروت (در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی) داشته‌اند، معرفی شده و با حضور مقامات بلندپایه کشور در اختتامیه نمایشگاه زیست‌فناوری ایران با اهدای تندیس و جوایز قدردانی می‌شود.

آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل پرونده برای شرکت در جشنواره،  ۳۰ مرداد ماه تعیین شده است و اسامی برگزیدگان و برترین‌ها همزمان با برگزاری نمایشگاه زیست‌فناوری در ۲۹ شهریور ماه اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://irbiotech.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan