دیده بان علم ایران

یکشنبه، ۳۰ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 22 October , 2017

پرداخت کمک هزینه‌ به طرح‌های فناورانه دریایی کشور

کد خبر: 24584 نسخه قابل پرینت
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۳
پرداخت کمک هزینه‌ به طرح‌های فناورانه دریایی کشور

گروه تجاری‌سازی و توسعه بازار ستاد توسعه فناوری صنایع دریایی اعلام کرد: با توجه به تکمیل زنجیره تأمین محصولات دریایی، از طرح‌های فناورانه دریایی، در راستای ورود محصولات و تجهیزات دریایی به بازار حمایت می‌کند.

به گزارش دیده‌بان علم ایران، امین حاجی محمدی، دبیر گروه تجاری‌سازی و توسعه بازار ستاد توسعه فناوری صنایع دریایی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری با اشاره به اهمیت فعالیت گروه تجاری‌سازی و توسعه بازار در ستاد گفت: این کارگروه یکی از چهار گروه چارت سازمانی ستاد دریایی است که با توجه به اهمیت ورود محصولات و تجهیزات دریایی به بازار و تکمیل زنجیره تأمین محصولات شکل‌ گرفته است.

حاجی‌محمدی افزود: مهم‌ترین هدف تشکیل این کارگروه در ستاد، حمایت از صنایع فناورانه دریایی و کمک به تجاری‌سازی محصولات و تجهیزات دریایی در راستای توسعه و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی است.

دبیر گروه تجاری‌سازی و توسعه بازار ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی با بیان این‌که این ستاد در راستای توسعه فناوری‌های دریایی با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی اقدام به حمایت از طرح‌های فناورانه کرده است، گفت: هدف اصلی این حمایت رفع نیازهای فناورانه کشور با همکاری سازمان‌ها و ارگان‌های دریایی است. بنابراین چنانچه شرکت دانش‌بنیانی در حوزه دریا بتواند با انجام پروژه‌ای فناورانه، اقدام به رفع نیاز یکی از ارگان‌های دریایی کشور کند، ستاد دریایی نیز در تأمین هزینه‌های فناورانه آن طرح با ارگان مربوطه مشارکت خواهد کرد.

به گفته وی، ارگان‌‏های دریایی برای واگذاری طرح‌های فناورانه دریایی خود به شرکت‏های دانش‌بنیان دریایی می‌توانند از طریق ستاد دریایی اقدام کنند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan