دیده بان علم ایران

یکشنبه، ۲ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 24 September , 2017

فراخوان گرنت پژوهشی «آغاز» منتشر شد

کد خبر: 23596 نسخه قابل پرینت
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۹
فراخوان گرنت پژوهشی «آغاز» منتشر شد

فراخوان گرنت پژوهشی آغاز توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی منتشر شد تا بزودی طرح‌های پذیرفته شده در این فراخوان وارد روند اجرایی شوند.

به گزارش دیده‌بان علم ایران گرنت پژوهشی «آغاز» عنوان حمایتی است که از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی شکل گرفته تا در راستای آن جذب و حفظ دانش آموختگان برجسته فارغ التحصیل مقطع دکتری از مراکز علمی معتبر دنیا در دانشگاه ها و پژوهشگاه ها رخ دهد.

در این راستا به منظور کمک به توسعه علم و فناوری در چارچوب دستورالعمل اعلام شده از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی از تاریخ یکم مرداد ماه سال جاری تا یکم مهر ماه  درخواست های متقاضیان استفاده از گرنت پژوهشی «آغاز » ، دریافت و بررسی می‌شود.


بنابراین متقاضیان پس از مطالعه دستورالعمل،  با مراجعه به سایت صندوق در چار چوب اولویت های تحقیقاتی، پروژه خود را در سامانه تعریف و ارائه می‌کنند. همچنین پس از اتمام زمان فراخوان؛ پروژه ها در کمیته ویژه بررسی و به آنهایی که در اولویت حمایت صندوق قرار می گیرد گرنت پژوهشی اعطا خواهد شد.

مدت زمان فراخوان تمدید نمی‌شود.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan