دیده بان علم ایران

یکشنبه، ۲ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 24 September , 2017

«شهر بین‌المللی دانایی، فناوری و رسانه» در دانشگاه آزاد فیروزکوه افتتاح شد

کد خبر: 23113 نسخه قابل پرینت
۲۶ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۰
«شهر بین‌المللی دانایی، فناوری و رسانه» در دانشگاه آزاد فیروزکوه افتتاح شد

نخستین شهر بین المللی دانایی، فناوری و رسانه با حضور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و جمعی از مسئولان محلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه افتتاح شد.

به گزارش دیده بان علم ایران دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: این مهم‌ترین اقدامی است که در عرصه حمایت پژوهش و فن آوری در دانشگاه و کشور اتفاق افتاده است.

وی با بیان اهمیت احداث شهر دانایی ادامه داد: از این پس همه پژوهشگران و اندیشمندان می توانند علاوه بر استفاده بهینه از زیرساخت های عالی این شهر از قبیل کارگاه ها، آزمایشگاه ها و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری این مجموعه عظیم علمی، برای تجاری سازی محصولات دانش بنیان خود نیز از طریق حمایت های مادی و معنوی این مجموعه اقدام کنند.

زارع با تشریح قابلیت های شهر دانایی گفت: اکنون صاحبان صنایع و سرمایه، داخلی و خارجی علاقه مند هستند در پروژه های دانش بنیانی که از طریق این مجموعه عرضه شوند، سرمایه گذاری کنند و این یک موقعیت ویژه برای دانشگاه های سراسر کشور است.

وی با تشکر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه به دلیل ایجاد این فرصت طلایی برای پژوهشگران و اندیشمندان تاکید کرد: از میان ده‌ها مورد ممکن برای احداث شهر دانایی، فیروزکوه بهترین گزینه بود که انتخاب شد و این یعنی یک توسعه پایدار برای مجموعه این شهرستان فرهنگ دوست و دانشمندپرور.

زارع از همه مسئولان شهرستانی بویژه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه فیروزکوه، گفت: باید به هرطریق ممکن این شهر بین المللی مورد حمایت مسئولان ارشد قرار بگیرد تا از فرصت موجود حداکثر استفاده بشود.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی را به ایجاد بستری مناسب برای رشد اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دانش را که فرمایش مقام معظم رهبری است، مثبت و راهبردی عنوان کرد و گفت: امروز همه امکانات دانشگاهی برای ارتقا و جهش پژوهشی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان بسیج شده است.

 

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan