دیده بان علم ایران

شنبه، ۲۹ مهر، ۱۳۹۶ | Saturday, 21 October , 2017

ملاك‌های انتخاب پژوهشگر برتر سال چیست؟

کد خبر: 9574 نسخه قابل پرینت
۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۸
ملاك‌های انتخاب پژوهشگر برتر سال چیست؟

دبير هفدهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران و فنّاوران برتر گفت: ميزان ارجاع مقالات پژوهشي براساس شاخص اچ ايندكس و داشتن طرح پژوهشي ملاك اصلي انتخاب پژوهشگر برتر در اين دوره جشنواره است.

به گزارش دیده بان علم ایران، دكتر محسن شريفي در  نسشست مشترك مسوولان ستاد ملي هفته پژوهش و فناوري با دبيران مناطق ده گانه پژوهش و فناوري كشور  با اشاره به نقش پررنگ مقاله در انتخاب پژوهشگر برتر گفت: با محور قراردادن  شاخص اچ ايندكس و ميزان ارجاع به مقالات،  بنا داريم به كيفيِت توجه كنيم و  برترين  پژوهشگر را در هر حوزه تخصصي انتخاب كنيم.

مديركل دفتر سياستگذاري و برنامه ريزي پژوهشي وزارت علوم افزود: ملاك امتياز دهي به مقالات علمي و پژوهشي ، آيين نامه ارتقاي اعضاي هيئت علمي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي است و  در اين دوره از جشنواره اگر مقاله اي از اعضاي هيئت علمي در ليست سياه نشريات  نامعتبر باشد از رقابت در جشنواره محروم مي شود.

دبير هفدهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران  و فنّاوران برتر تاكيد كرد: فرصت ارسال مدارك توسط سامانه الكترونيكي تا اول آبان ماه تمديد شده و دانشگاهها و پژوهشگران مي توانند پرونده هاي خودرا از طريق سامانه ذيل تكميل  و ارسال كنند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan