دیده بان علم ایران

شنبه، ۲۹ مهر، ۱۳۹۶ | Saturday, 21 October , 2017

کارشناس ایرانی، عضو هيات مديره انجمن جهانی پارک‌های علمی شد

کد خبر: 9087 نسخه قابل پرینت
۱۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۹
کارشناس ایرانی، عضو هيات مديره انجمن جهانی پارک‌های علمی شد

مژگان يزديان‌پور، سرپرست دفتر همكاري‌هاي علمي و بين‌المللي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، به عنوان عضو هيات مديره انجمن بين‌المللي پارك‌هاي علمي و مناطق نوآوري (IASP) انتخاب شد.

به گزارش دیده بان علم ایران در حاشيه سي و سومين كنفرانس جهاني پارك‌هاي علم و فناوري در مسكو، اعضاي جديد هيات مديره اين انجمن نيز انتخاب شدند.

هيات مديره جديد شامل مژگان يزديان‌پور از شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، فرناندو آمستوي از پارك علم و فناوري اروگوئه، الكساندر چرنوف از پارك فناوري اسكولكوو روسيه، آندره دامين از پارك فناوري آلمان، كارولين دراب از پارك علمي سوئد و جايم پارادا از پارك فناوري و نوآوري مكزيك هستند.

اين چهارمين دوره عضويت شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در هيات مديره انجمن بين‌المللي پارك‌هاي علمي و مناطق نوآوري (IASP) است و پيش از اين نمايندگان شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان سه دوره رياست بخش غرب آسيا و شمال آفريقاي انجمن را برعهده داشته‌اند.

مژگان يزديان‌پور، سرپرست گروه همكاري‌هاي علمي و بين‌المللي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، بيش از ۲۰ سال سابقه فعاليت در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان در حوزه بين‌الملل داشته و مديريت بخش امور بين‌الملل و آموزش مركز منطقه‌اي توسعه مراكز رشد و پارك‌هاي فناوري يونسكو را برعهده دارند. همچنين بيش از ۲۰ مقاله علمي در خصوص پارك‌ها و مراكز رشد فناوري توسط وی به مجلات و كنفرانس‌هاي بين‌المللي ارائه شده است.

۱۱۱c

انجمن بين‌المللي پارك‌هاي علمي و مناطق نوآوري (IASP) يك شبكه بين‌المللي با هدف ايجاد تعامل ميان پارك‌هاي علم و فناوري جهان شكل گرفته است و در حال حاضر ۴۰۰ پارك‌ علم و فناوري از ۷۲ كشور در سراسر دنيا عضو اين انجمن هستند.

برقراري ارتباطات علمي و فناوري ميان پارك‌هاي فناوري و فراهم آوردن سازوكار همكاري ميان آن‌ها، تسهيل در انتقال تجارب ميان پارك‌ها از رهگذر تبادل دانش، ارايه خدمات متنوع براي حمايت از اعضا و پيشبرد اهداف انجمن، تشويق و ترغيب مديران پارك‌ها به تبادل افكار و تجارب از جمله اهداف مهم انجمن بين‌المللي پارك‌هاي علمي و مناطق نوآوري (IASP) است.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan