جمعه، ۳ آذر، ۱۳۹۶ | Friday, 24 November , 2017

سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین برگزار می‌شود

کد خبر: 8318 نسخه قابل پرینت
۰۶ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۸
سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین برگزار می‌شود

سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم‌زمین با شعار اکتشاف ذخایرمعدنی و اقتصادمقاومتی، یکم تا سوم اسفندماه سال جاری در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی برگزار می‌شود.

به گزارش دیده‌بان علم ایران محورهای این گردهمایی شامل: اکتشاف (زمین‌شناسی اقتصادی، اکتشافات ژئوشیمیایی، اکتشافات ژئوفیزیکی، بررسی‌های فنی، اقتصادی و معدنی، اکتشافات نوین،  عناصر نادرخاکی، علوم گوهر)،‌زمین شناسی بنیادین (پترولوژی ، چینه و فسیل‌شناسی، تهیه نقشه، نفت، دیاپیریسم، زمین‌شناسی کواترنری)، زمین‌ساخت، زمین‌لرزه، لرزه‌شناسی و مهندسی زلزله‌، زمین‌شناسی دریایی، اقیانوس‌شناسی، رسوب‌شناسی، محیط‌های رسوبی و ژئوفیزیک دریا،‌ زمین‌شناسی زیست محیطی، پزشکی و کشاورزی‌،ژئومتیکس و ژئوفیزیک هوایی،‌ مخاطرات زمین‌شناختی (زمین‌شناسی مهندسی، فرونشست، سیل ، ریزگرد)،‌ کانه‌آرایی و فرآوری مواد معدنی،‌ روش‌های آنالیز دستگاهی در مواد معدنی،‌ میراث زمین شناختی، ژئوتوریسم و غارشناسی،‌ آموزش علوم زمین، نقش پایگاه جامع داده های علوم زمین در جذب سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین http://35ngs.conference.gsi.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
مطالب پربازدید
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan