دیده بان علم ایران

دوشنبه، ۳ مهر، ۱۳۹۶ | Monday, 25 September , 2017

چهارمین باشگاه فیزیک کشور راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: 7976 نسخه قابل پرینت
۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۴

باشگاه فیزیک دانشگاه یزد با هدف ترویج علم فیزیک برای عموم به همت جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و دبیران آموزش و پرورش یزد، مهرماه سال ۹۵ آغاز به کار می‌کند.

به گزارش دیده بان علم ایران دکتر زهرا رضایی عضو هیئت علمی دانشکده فیزیک دانشگاه یزد به عنوان مدیر باشگاه فیزیک گفت: باشگاه فیزیک یزد پس از شهرهای تهران، اصفهان و زاهدان به عنوان چهارمین باشگاه در ایران زیر نظر انجمن فیزیک ایران راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه این باشگاه ماهانه جلساتی با هدف ترویج علم فیزیک برای عموم برگزار می‌کند افزود: مخاطبان باشگاه استادان، دبیران، دانشجویان، دانش‌آموزان و عموم علاقمندان به علم فیزیک در هر سن و مقام هستند.

به گفته وی برنامه‌های باشگاه شامل برگزاری جلسه سخنرانی، نشست‌های علمی و طرح سوال ماه است. در مدت زمان برگزاری باشگاه، افراد درباره موضوعات مورد علاقه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

وی از برگزاری اولین جلسه باشگاه، با موضوع امواج الکترومغناطیسی، نور و کاربردهای آن، در روز دوشنبه ۵ مهر ساعت ۱۷:۳۰ در پردیس علوم دانشگاه یزد خبر داد.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan