دیده بان علم ایران

دوشنبه، ۳ مهر، ۱۳۹۶ | Monday, 25 September , 2017

یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت برگزار می شود

کد خبر: 7412 نسخه قابل پرینت
۲۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۰

یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت (IPAPS)، با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری در زمینه حفاظت و اتوماسیون شبکه‌های قدرت، روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ دیماه ۱۳۹۵در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

به گزارش دیده بان علم ایران این کنفرانس که توسط انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران با همکاری دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران و قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری سامانه قدرت برگزار می شود، محصول ادغام کنفرانس تخصصی حفاظت و کنترل سیستمهای قدرت و کنگره بین المللی اتوماسیون صنعت برق است.

حفاظت و اتوماسیون در نیروگاهها، شبکه های انتقال و توزیع؛ امنیت و قابلیت اطمینان در سیستم های حفاظتی و اتوماسیون؛ اتوماسیون و حفاظت شبکه های هوشمند الکتریکی؛ کاربرد مفاهیم اینترنت اشیاء (IoT) در حفاظت و اتوماسیون سیستم های قدرت؛ طرح های حفاظت از سلامت شبکه برق (SIPS)؛ سیستم های حفاظتی خاص(SPS)؛ پایش،کنترل و حفظ گسترده سیستم های قدرت WAMPAC؛ ارائه روشها و الگوریتم های جدید اتوماسیون و حفاظت در سیستم های قدرت؛ اثرات تولیدات پراکنده در حفاظت سیستم های قدرت؛ امنیت سایبری در سیستم های حفاظتی و اتوماسیون و ارتباطات؛ بومی سازی سیستم های حفاظتی و اتوماسیون؛ مکان یابی خطا در شبکه های انتقال و توزیع؛ نگهداری،تعمیرات و بهره برداری سیستم های اتوماسیون و حفاظت؛ سنسور های هوشمند و زیرساخت های اندازه گیری پیشرفته (AMI)؛ سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری در سیستم های حفاظتی و اتوماسیون؛ استاندارد ها و پروتکل های ارتباطی در سیستم های حفاظتی و اتوماسیون؛ کاربرد سیستم های نوین مخابراتی در حفاظت و اتوماسیون شبکه های برق؛ سازگاری الکترومغناطیسی در سیستم های حفاظتی؛ سیستم زمین و سیستم حفاظتی؛ طراحی محدود کننده های جریان خطا (FCL)؛ قوس ناگهانی (Arcflash) در تجهیزات برقی و راه های کاهش خطرات آن؛ حفاظت اضافه ولتاژ در شبکه های قدرت؛ حفاظت سیگنالینگ و اتوماسیون سیستم های رانش ریلی برقی، محورهای موضوعی یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت هستند.

از جمله برنامه های یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت، سخنرانی کلیدی، ارایه مقالات، برگزاری کارگاههای آموزشی، انتخاب پایان نامه برتر در زمینه حفاظت و اتوماسیون سیستمهای قدرت (برای اولین بار) و معرفی توان ملی در حفاظت و اتوماسیون صنعت برق (برای اولین بار) است. تأکید کنفرانس در بخش کارگاهها، بر جنبه های آموزش های کاربردی و به روز و در بخش مقالات و سخنرانی ها بر جنبه‌های کاربردی، راهبردی و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص برای صنعت برق کشور برخوردار باشند. تاریخ ارائه کارگاه های آموزشی در این کنفرانس، بیست و هفتم دیماه ۱۳۹۵ تعیین شده است. مقاله‌های ارسالی به دبیرخانه کنفرانس می‌توانند به زبان‌های فارسی و انگلیسی تهیه شوند.

همچنین در این کنفرانس،از پروفسور Vladimir Terzija از دانشگاه منچستر برای حضور  ،سخنرانی و برگزاری کارگاه آموزشی دعوت به عمل آمده است. علاوه بر این  در راستای معرفی «توان ملی در حفاظت و اتوماسیون صنعت برق» جلساتی را با همین عنوان و در حضور مدیران صنعت برق کشور طراحی و پیش بینی شده است. شرکت های داخلی که در زمینه حفاظت و اتوماسیون در صنعت برق فعالیت دانش بنیان دارند، برای ارائه دست آوردها و توانمندی های خود در چارچوب این جلسات و در قالب های مالتی مدیا می توانند از طریق سندیکای صنعت برق و یا دبیرخانه کنفرانس اقدام نمایند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan