دیده بان علم ایران

شنبه، ۲۹ مهر، ۱۳۹۶ | Saturday, 21 October , 2017

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب شهری در کشور

کد خبر: 5960 نسخه قابل پرینت
۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۵
ساخت پکیج تصفیه فاضلاب شهری در کشور

رییس پارک علم و فناوری شیخ‌بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از طراحی و ساخت بزرگترین پکیج تصفیه فاضلاب شهری در کشور توسط یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در این شهرک خبر داد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران حمید مهدوی با بیان این که این پکیج تصفیه فاضلاب شهری در شهر جدید مجلسی اصفهان نصب شده است، افزود: این پکیج تصفیه با ظرفیت ۱۷۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز، توانایی تحت پوشش قرار دادن ۹ هزار نفر را دارد.

وی ادامه داد: برخورداری از فضای مفید کمتر از ۷۰۰ متر مربع، مصرف انرژی بسیار مناسب (کمتر از ۵۰ کیلو وات) و استفاده از فناوری‌های تصفیه نوین فاضلاب از ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم است.

یکی از شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، این کار را به صورت تخصصی و در قالب طراحی و ساخت تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی انجام داده است.

این شرکت موفق به ثبت اختراعات مرتبط با صنعت آب و فاضلاب از جمله ساخت پکیج‌های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلاب به روش رشد تلفیقی، آکنه معلق نیلفام مورد استفاده در تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب و همچنین پکیج‌های نوین تصفیه شیمیایی فاضلاب‌های صنعتی شده است.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan