جمعه، ۳ آذر، ۱۳۹۶ | Friday, 24 November , 2017

بازار دارایی های فکری نوآوري‌هاي تجهيزات پزشكي برگزار می شود

کد خبر: 4758 نسخه قابل پرینت
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۲

فستيوال نوآوري‌هاي حوزه تجهيزات پزشكي، دوشنبه اول شهريور ماه مقارن با روز پزشك و بزرگداشت حكيم ابوعلي سينا در اتاق بازرگاني صنايع،‌ معادن و كشاورزي ايران برگزار مي‌شود.

به گزارش دیده بان علم ایران اكبر قنبرپور رئيس مركز فن‌بازار ملي ايران ضمن اعلام اين خبر گفت: بيش از ۱۰۰ نوآوري به دبيرخانه اين فستيوال ارائه شد و بيش از ۵۰ نوآوري حائز شرايط شده‌اند كه از ميان آنها ۷ نوآوري براي ارائه حضوري به سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان حوزه تجهيزات پزشكي در روز رويداد انتخاب مي‌شوند.

قنبرپور ادامه داد: با تعامل گسترده‌اي كه با فعالان اين حوزه در نمايشگاه ايران‌هلث انجام شد و همچنين با اعلام حمايت نهادهاي مرتبط از جمله اتحاديه صادركنندگان تجهيزات پزشكي و انجمن صنفي توليدكنندگان و صادركنندگان تجهيزات پزشكي،‌ دندانپزشكي و آزمايشگاهي، استقبال خوبي از سوي سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان تجهيزات پزشكي براي حضور در اين فستيوال پيش‌بيني مي‌شود.

قنبرپور بیان کرد: در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري، حمايت‌هاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري براي تكميل مستندات اختراعات و نيز خريد اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه­ گذاران در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت.

متقاضيان حضور در اين فستيوال مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فراخوان، شرايط و ضوابط فستيوال و ثبت نام در اين فستيوال به سايت www.techfestival.irمراجعه کنند.

در فستيوال‌هاي بازار دارايي فكري که با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در يك حوزه تخصصي -كاربردي برگزار می‌شود، نوآوري‌هاي آن حوزه تخصصي كه حائز شرايط مي‌شوند پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به صورت حضوری براي سرمايه‌گذاران و تولیدکنندگان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو فراهم مي‌شود.

 

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
مطالب پربازدید
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan