دیده بان علم ایران

جمعه، ۸ اردیبهشت، ۱۳۹۶ | Friday, 28 April , 2017

پایان‌نامه‌های برتر «برق» دانشگاه شریف معرفی شدند

کد خبر: 3826 نسخه قابل پرینت
۳۰ تیر ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۱
پایان‌نامه‌های برتر «برق» دانشگاه شریف معرفی شدند

 پایان‌نامه‌های برتر  رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف طی مراسمی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش دیده‌بان علم ایران، دکتر فتوت از اساتید دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در ابتدای این برنامه طی سخنانی گفت: خوشبختانه امسال کیفیت پایان‌نامه‌ها از سال‌های پیش بسیار بالاتر بود و این موضوع می‌تواند به عنوان یک رزومه خوب در پرونده هر یک از منتخبین باقی بماند و به کمک گواهی‌نامه‌ای که به هریک از منتخبین ارائه می‌شود، می‌توان به این موضوع به عنوان یک موفقیت بزرگ استناد کرد.

 
در ادامه دکتر وکیلیان رییس دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف طی سخنانی از زحمات داوران که پایان‌ نامه‌ها را داوری کردند، تشکر کرد و برای دانشجویان شرکت کننده در این رقابت آرزوی موفقیت کرد.
همچنین دکتر فرد منش، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف و مسؤول برگزاری مراسم ضمن تشکر از تمامی دانشجویانی که پروژه‌های خود را ارائه کرده بودند، افزود: امسال داوری پروژه‌ها بسیار سخت بود و خوشبختانه سطح کیفی پایان‌نامه بسیار بالا بود که همین موضوع داوری را سخت‌تر می‌کرد.
پروژه کوروش هخامنشی و فرشید سالمی تحت عنوان «نظارت بی سیم‌بر سیگنال قلب با استفاده از BLE» به مقام اول رسید و صبا کریمانی، علی نیک خواه و محمد یاسر مفتح پروژه‌ای تحت عنوان «طراحی و ساخت رادیو تلسکوپ» را ارائه کردند که به مقام دوم رسید و پروژه فاطمه زارع تحت عنوان «بررسی و عملکرد ریز الور با رلوکتاسنس متغیر» به مقام سوم در بخش پروژه‌های برتر رسید.
در این رقابت پروژه محمد خورشیدیان و سید محمدرضا رضویان با عنوان «طراحی و ساخت مدار برای مخابرات داده به کمک نور مرئی»، پروژه بهنام اکبری با عنوان «طراحی، شبیه سازی و ساخت تنظیم کننده ولتاژ سه فاز مبتنی بر برش ولتاژ »، پروژه امیر مینوفر با عنوان «پردازش تصاویر ریز ارائه»، پروژه مهرداد میر افضل با عنوان «طراحی و ساخت جدا کننده بین فازی ۴۰۰ کیلو وات» و پروژه حسین پورشمسایی درگاهی با عنوان «کاربرد روش‌های اندازه گیری مستقیم جهت اندازه‌ گیری دبی جرمی هوا» به بخش ممتازین این رقابت رسید.

 

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan