پنج شنبه، ۲۷ دی، ۱۳۹۷ | Thursday, 17 January , 2019

سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:37954
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۹
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عزیز حبیبی ینگجه را به سمت سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب کرد.

 

به گزارش دیده بان علم ایران در حکم انتصاب دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر عزیز حبیبی ینگجه آمده است : با سلام، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر عزیز حبیبی ینگجه متولد شهرستان اردبیل، استاد پایه ۲۸ تمام رشته شیمی فیزیک در دانشگاه محقق اردبیلی است.

راهنمایی و مشاوره بیش از ۳۵ رساله دکتری تخصصی و پایان‌نامه کارشناسی ارشد، چاپ ۱۴۰ مقاله در مجلات معتبر بین‌المللی (JCR) ،ارائه بیش از هفتاد مقاله در کنفرانس‌های معتبر ملی و بین‌المللی، انتخاب به عنوان شیمی فیزیکدان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ توسط انجمن شیمی ایران، از جمله سوابق وی اعلام شده است.

چندین بار انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه و استان، چاپ هفت مقاله پر استناد و همچنین یک مقاله داغ (Highiy cited hot parers) ، عضو هیات تحریریه یک مجله ISI که توسط انجمن شیمی ایران چاپ می‌شود با عنوان physical Chemistry Reaserch رئیس شعبه استانی انجمن نانو فناوری ایران و عضو کمیته شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران از جمله فعالیت‌های علمی و پژوهشی وی است.

از جمله سوابق علمی – اجرایی دانشگاهی دکتر عزیز حبیبی ینگجه می‌توان به معاون دانشکده، رئیس دانشکده، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد.

همچنین وی عضو هیات ممیزه، عضو کمیسیون دائمی هیات امنا و نیز عضو شورای دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.

عضویت در هیات امنای تعدادی از مؤسسات آموزش عالی و نیز مشاور علمی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از دیگر فعالیتهای دکتر عزیز حبیبی ینگجه است.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *