یکشنبه، ۱ مهر، ۱۳۹۷ | Sunday, 23 September , 2018

دانشگاه آزاد قزوین، قهرمان مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

نسخه قابل پرینت کد خبر:36762
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۶
دانشگاه آزاد قزوین، قهرمان مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

سیزدهمین دوره رقابت‌های ربوکاپ آزاد ایران بعد از ظهر امروز با معرفی تیم‌های برتر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار دیده بان علم ایران در مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ تیم‌های برتر در بخش‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و کاربردی معرفی شدند.

در این دوره از رقابت‌ها تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب هفت مقام برتر در بخش رقابت‌های اصلی و پنج مقام اول در بخش رقابت فنی، عنوان قهرمانی و پرافتخارترین تیم سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد.

تیم‌های برتر به این شرح است:

بخش دانشجویی

لیگ ربات‌های فوتبالیست استاندارد

تیم HTWK آلمان به مقام نخست این لیگ رسید.

لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز متوسط

در بخش رقابت فنی لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز متوسط تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید.

لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان‌نما، سایز کودک

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به قهرمانی لیگ ربات‌های فوتبالیست رسید.

لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان‌نما سایز نوجوان

در این لیگ نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

رقابت فنی لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان‌نما، سایز بزرگسال

تیم IRC از دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی عنوان بهترین تیم رقابت فنی لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما سایز بزرگ را کسب کرد.

لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز کوچک

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این لیگ قهرمان شد و تیم ER-Force آلمان در جایگاه دوم قرار گرفت.

لیگ فوتبالیست شبیه‌ساز سه‌بعدی

تیم ‘UT Austin Villa از دانشگاه تگزاس آستین با حساب هفت بر صفر از سد تیم AIUT از دانشگاه صنعتی اصفهان گذشت و قهرمان شد.

تیم ‘apollo3D چین نیز با شکست یک بر صفر تیم دانشگاه فردوسی مشهد، به مقام سوم رسید. در این لیگ و در بخش رقابت فنی تیم ‘UT Austin Villa اول شد.

لیگ فوتبالیست شبیه‌ساز دوبعدی

تیم CYRUS از مدرسه انرژی اتمی به مقام قهرمانی رسید و تیم Miracle2018 از چین مقام دوم و تیم Razi از پژوهش‌سرای دانش‌آموزی رازی ناحیه ۲ شیراز مقام سوم این لیگ را کسب کرد.

در بخش رقابت فنی این لیگ، تیم KN۲C از دانشگاه خواجه نصیر طوسی عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

لیگ فوتبالیست شبیه‌ساز دوبعدی استارتر

تیم Atomic Energy از مدرسه انرژی اتمی رتبه اول و تیم AE Team همین مدرسه رتبه دوم را کسب کرد. در این لیگ تیم Mouood مقام سوم را به خود اختصاص داد.

لیگ ربات امدادگر واقعی

در بخش رقابت اصلی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام قهرمانی رسید و تیم دانشگاه آزاد اسلامی یزد نایب قهرمان شد و تیم KN۲C از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به مقام سوم رسید.

در رقابت فنی این لیگ و در سه بخش قابلیت تحرک، جا به جایی اجسام و جستجو نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید.

همچنین در رقابت فنی لیگ امدادگر واقعی و در بخش نوآوری تیم KN۲C از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اول شد.

در رقابت فنی ربات کوچک دانش‌آموزی نیز تیم TESLA از مرکز پژوهش شهید فائزی دماوند به مقام نخست رسید.

لیگ شبیه‌ساز عامل امداد

تیم Auro از دانشگاه تبریز قهرمان، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نایب قهرمان و تیم Apollo-Rescue چین مقام سوم را کسب کردند.

در بخش رقابت فنی این لیگ تیم Apollo-Rescue چین، عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

لیگ ربات امدادگر مجازی

تیم SOS VR از دانشگاه امیرکبیر اول و تیم Echoic از مدرسه سلام رسالت نایب قهرمان شد و تیم Aura-VR از دانشگاه تبریز به مقام سوم رسید.

در ارائه فنی لیگ شبیه ساز عامل امداد، تیم M.I.C از ایران عنوان بهترین تیم را کسب کرد.

لیگ ربات‌های خانگی

در بخش رقابت فنی این لیگ تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، عنوان بهترین تیم را به خود اختصاص داد.

لیگ ربات‌های پرنده در بخش فضای باز

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مقام اول را کسب کرد و تیم IRSE از دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب به مقام دوم رسید.

لیگ ربات‌های پرنده در بخش فضای داخل ساختمان

تیم samen-cyrus_uav مقام اول و تیم KN۲C از خواجه نصیرالدین طوسی مقام سوم را از آن خود کردند.

لیگ ربات‌های پرنده در بخش سرعت

تیم SIRFPV در جایگاه اول ایستاد و تیم Parnia نایب قهرمان شد.

لیگ ربات‌های صنعتی

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام اول را کسب کرد و تیم ELECT از دانشگاه آزاد اسلامی پردیس سوم شد.

لیگ ربات‌های مین‌یاب کنترل از راه دور

تیم ROYAN از مرکز رویان صنعت طبرستان اول شد، تیم SAMAUAV از دانشکده سما تهران واحد جنت آباد نایب قهرمان شد، تیم e۴u از مرکز زئوس نیز سوم شد. در این لیگ تیم Hephaestus عنوان برتر رقابت فنی را از آن خود کرد.

لیگ ربات‌های مین یاب هوشمند اندازه کوچک

تیم DSK از دانشکده سما کن رتبه اول را از آن خود کرد و تیم ZR-positive مقام سوم را کسب کرد.

لیگ ربات‌های مین یاب هوشمند اندازه متوسط

تیم Robust مقام سوم را به خود اختصاص داد.

لیگ ربات‌های نمایشی بخش دانشجویی

تیم FaraTavan3 از دانشگاه آزاد اسلامی پردیس به مقام نخست رسید، تیم ویلچر خودران با یادگیری عمیق از دانشگاه آزاد اسلامی شیراز نایب قهرمان شد و تیم FUM-BionicHand از دانشگاه فردوسی مشهد، مقام سوم را کسب کرد.

بخش کاربردی

در رقابت‌های بخش کاربردی و در لیگ خودروی هوشمند تیم علامه طباطبایی مقام اول را کسب کرد، در لیگ طراحی خودروی هوشمند نیز تیم Strom AM اول شد.

لیگ ربات مبارز سبک وزن

 تیم Fast and Smart عنوان قهرمانی را کسب کرد و در بخش سنگین وزن نیز تیم Cruel اول شد. در سوپر تیم لیگ مبارز نیز تیم ابوریحان از مدرسه کوشش صاحب عنوان برتر شد.

لیگ ربات آتش‌نشان شناور با محوریت کشتی سانچی

تیم اندیشه پویا ۲، مقام اول را به دست آورد.

سوپر لیگ آتش‌نشان شناور

در این لیگ تیز تیم اندیشه پویا ۲ عنوان برتر را از آن خود کرد.

در این بخش و در لیگ ربات آتش نشان شهری با محوریت ساختمان پلاسکو تیم Saveh به مقام نخست رسید.

بخش دانش‌آموزی

 لیگ فوتبالیست وزن آزاد

 تیم VCC در این لیگ حائز رتبه اول شد. در سبک وزن مقدماتی تیم ESLAM GLP به مقام نخست رسید. در سبک وزن پیشرفته نیز تیم Rasaa عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

مقام اول مسابقات ربات‌های فوتبالیست تیم های ترکیبی وزن آزاد را تیم های INtelegentF۴، ققنوس، Salam Zeynoddin و Ototaps به خود اختصاص دادند.

مقام اول مسابقات ربات‌های فوتبالیست تیم های ترکیبی سبک وزن را نیز تیم های Mario، Bright، ARARAT، Farzanegan۷ و Eslam کسب کردند.

لیگ امدادگر دانش‌آموزی در مسابقات امدادگر خط ابتدایی تیم علامه طباطبایی اول شد، در مسابقات امدادگر خط پیشرفته تیم کاوش دانش به مقام اول رسید. در مسابقات امدادگر ماز نیز تیم Helli 1 قهرمان شد.

مقام اول ترکیبی مسابقات امدادگر خط نیز به تیم‌های ESLAMRLS و SADRAROBOT3 رسید.

لیگ امدادگر فضای مشترک دانش‌آموزی و در بخش فضای مشترک ابتدایی تیم SADRA ROBOT5 اول شد. در بخش فضای مشترک پیشرفته تیم سینا به مقام نخست رسید و در بخش امدادگر فضای مشترک-بخش بین الملل تیم Raymand_mega صاحب عنوان اول شد.

همچنین مقام اول تیم ترکیبی در مسابقات امدادگر فضای مشترک پیشرفته به تیم های Salam Zeynoddin، armistic، FarzPhoenix و سلام یوسف آباد رسید.

در لیگ نمایش دانش‌آموزی و در بخش موضوع آزاد تیم FMC-SPG اول شد، در بخش موضوع مشترک تیم Ace_UPNOP به مقام نخست رسید. همچنین در بخش نمایش، طرح و ایده نیز roborex مقام اول را کسب کرد.

انتهای پیام

ربوکاپ
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *