دیده بان علم ایران

دوشنبه، ۳ مهر، ۱۳۹۶ | Monday, 25 September , 2017

مهلت بهره‌مندی از جایزه‌­های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان تمدید شد

کد خبر: 3676 نسخه قابل پرینت
۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۲
مهلت بهره‌مندی از جایزه‌­های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان تمدید شد

مهلت ثبت‌نام دانشجویان متقاضیِ بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ در همه مقاطع کارشناسی، کارشناسی­ ارشد و دکتری تا ۱۰ مرداد ماه امسال تمدید شد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران تمدید مهلت ثبت‌نام متقاضیان استفاده از جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان با توجه به درخواست­ تعدادی از دانشگاه­‌های کشور صورت گرفته است.

دانشجویان متقاضی بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد در همه مقاطع (کارشناسی، کارشناسی­ارشد و دکتری) تا تاریخ ۱۰ مرداد لازم است اطلاعات مورد نیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (به نشانی http://soraya.bmn.ir) بارگذاری و نسبت به ثبت درخواست استفاده از جایزه تحصیلی اقدام کنند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد، فهرست و اطلاعات اولیه دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌­های هر استان قرار خواهند داد تا دانشگاه­‌ها پس از راستی­‌آزمایی اطلاعات دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ ۵ شهریورماه به بنیادهای نخبگان استان متبوع خود عودت دهند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۲۰ شهریورماه باید فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار دهند و بنیاد ملی نخبگان نیز فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌­ها اعلام خواهد کرد.

این مراحل برای دانشجویان نو ورود از تاریخ اول مهرماه ۱۳۹۵ آغاز می‌شود و در تاریخ ۱۰ آبان ماه امسال به پایان می‌رسد.

دانشجویان برای بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان باید در دوره مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهار سال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید بر اساس فعالیت­‌های نخبگانی خود حائز بالاترین امتیاز در قیاس با سایر دانشجویان قرار گیرند.

اطلاعات مربوط به جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد به نشانی http://www.bmn.ir در دسترس است و بنیادهای نخبگان هر استان نیز آماده پاسخ­‌گویی به دانشگاه­‌ها و دانشجویان هر استان هستند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan