جمعه، ۱ شهریور، ۱۳۹۸ | Friday, 23 August , 2019

بوستان گفتگو، میزبان «نخستین نمایشگاه کار ایران» /ایجاد صدها فرصت شغلی تازه با گردهمایی کارفرمایان و کارجویان

نسخه قابل پرینت کد خبر:35735
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۹
بوستان گفتگو، میزبان «نخستین نمایشگاه کار ایران» /ایجاد صدها فرصت شغلی تازه با گردهمایی کارفرمایان و کارجویان

نخستین نمایشگاه کار ایران با حضور ۷۰ شرکت خصوصی و با در برداشتن بیش از  هزار موقعیت شغلی در محل همایش های بوستان گفت و گو برگزار می شود.

به گزارش دیده بان علم ایران، این نمایشگاه با بهره گیری از هشت دوره تجربه موفق در دانشگاه صنعتی شریف، طی روزهای سه تا پنج اسفندماه جاری در بوستان گفت و گو برگزار خواهد کرد.

برگزارکنندگان نمایشگاه پیش بینی می کنند با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت، امکان ایجاد سه هزار شغل را برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی، مدیریت و حسابداری فراهم خواهد آمد.

نمایشگاه کار رویدادی است که همه ساله با هدف ایجاد بستری برای تقابل مستقیم کارفرمایان و کارجویان و در بسیاری از نقاط جهان برگزار می شود. در ایران نیز نمایشگاه کار از سال ۱۳۹۰ با تلاش دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری می باشد و تاکنون طی هشت دوره، عملکردی موفق و جریانی پر استقبال از سوی کارفرمایان و کارجویان در نظر گرفته شده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه شکل گیری فرصتی است که در بسیاری از موارد حلقه گمشده ای برای سازمان ها یا متقاضیان کار محسوب می شود. کارفرمایان می توانند از این مجال برای جذب نیروهای مستعد و مناسب بهره ببرند و کارجویان نیز با به کارگیری اصولی خاص شغل متناسب با توانمندی و استعدادهای خود را بیابند.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات در خصوص این رویداد ملی به نشانی iranjobfair.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *