سه شنبه، ۱ آبان، ۱۳۹۷ | Tuesday, 23 October , 2018

ساخت دستگاه تقویت‌کننده عضلات داخلی ران پا

نسخه قابل پرینت کد خبر:34193
۲۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۴
ساخت دستگاه تقویت‌کننده عضلات داخلی ران پا
دستگاه تقویت‌کننده عضلات داخلی ران پا که توسط تیم تحقیقاتی دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی طراحی شده در اداره ثبت اختراعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید.
به گزارش دیده بان علم ایران، این دستگاه را یک تیم تحقیقاتی به سرپرستی حبیب هنری، عضو هیات علمی دانشکده تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی و رئیس پردیس تحصیلات تکمیلی خودگردان این دانشگاه و شامل علیرضا احمدی، دانشجوی دکتری تربیت‌بدنی دانشگاه علامه طباطبائی و سمیه رستمی‌آذر، دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در اداره ثبت اختراعات سازمان اسناد و املاک کشور به شماره ثبت ۹۴۳۷۹ و طبقه بین‌المللی به ثبت رسید.
این دستگاه با داشتن این قابلیت و امکان در اجرای حرکت و برگشت پای متحرک به سمت پای ثابت و با وارد کردن نیرو موجب جمع شدن جک گازی (با مقاومت‌های مختلف) شده و موجب تقویت عضلات داخلی ران می‌شود.

این دستگاه در تقویت عضلات افراد سالمند، اشخاصی که نیازمند بازتوانی جسمی بوده و به ویژه برای بانوان باردار کاربرد دارد که به دلیل کم‌وزن بودن و سهولت در جابه‌جایی آن در منزل نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 انتهای پیام
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *