شنبه، ۲۸ مهر، ۱۳۹۷ | Saturday, 20 October , 2018

ارائه راهکارهای فناوری برای «استعدادیابی در هزاره سوم» در دانشگاه شریف

نسخه قابل پرینت کد خبر:31404
۰۱ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۸
ارائه راهکارهای فناوری برای «استعدادیابی در هزاره سوم» در دانشگاه شریف
دانشگاه صنعتی شریف سومین همایش مدیریت استعداد در هزاره سوم را با هدف توسعه و بهسازی استعدادهای کشور در دی ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.
به گزارش دیده بان علم ایران همایش ملی مدیریت استعدادها در هزاره سوم در سومین سال متوالی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی ریاست جمهوری (بنیاد ملی علم ایران) در  ۲۷ و ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
هدف از این همایش، همفکری و به اشتراک گذاری دانش و تجربه محققان، پژوهشگران و دست اندرکاران داخلی به منظور یافتن راهکارهای نوین جذب و شناسایی، انتخاب، بکارگیری و توسعه و بهسازی استعدادها و همچنین شناسایی روش های تسهیل کاربرد فناوری در این زمینه است.
بنا بر اعلام دانشگاه شریف ، تمرکز همایش حاضر بر پرورش نسلی توانمند و با استعداد در جهان فناوری محور امروزی است. پیشرفت فناوری اطلاعات مسیر جدیدی را پیش روی حوزه مدیریت استعداد باز کرده است.
در این همایش شناسایی استعدادهای بالقوه و بالفعل، روش‌های نوین استعدادیابی و استعدادپروری و نقش فناوری اطلاعات در برنامه ریزی و مدیریت استعدادها در کانون توجه قرار دارد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش به آدرس؛ http://tmc.insf.org مراجعه کنند.
انتهای پیام
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *