سه شنبه، ۱ آبان، ۱۳۹۷ | Tuesday, 23 October , 2018

هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت آغاز شد

نسخه قابل پرینت کد خبر:31234
۳۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۵
هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت آغاز شد
هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت با حضور  جمعی از متخصصان و کارشناسان بین المللی در واحد علوم و تحقیقات گشایش یافت.
به گزارش دیده بان علم ایران هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز فناوری های پایش آلودگی هوا و آب و سامانه های انرژی و مرکز IFEED آلمان و با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشگران و محققان بخش کشاورزی در راستای تامین امنیت غذایی، تولید غذای سالم و کاهش گرسنگی جهانی، برگزار شد.
این کنفرانس که تاکنون در کشورهای آلمان، دانمارک، چین، کانادا، ژاپن و مالزی با حضور بیش از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی در ۷ دوره برگزار شده با محورهای کشاورزی سازگار با اقلیم، فناوری های نوین در کشاورزی پایدار، مدیریت یکپارچه منابع آب، مدیریت پسماند کشاورزی، امنیت غذایی، رویکردهای سبز در صنعت و کشاورزی و انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود.
جمعی از اساتید برجسته حوزه های کشاورزی پایدار همچون مرکز تحقیقات انرژی های تجدیدپذیر آلمان (IFEED) ، Nordic Folkecenter for Renewable Energy (دانمارک)، ICSA (آلمان)،SSARM (هند)، Hokkaido ژاپن و فائو حضور دارند.
انتهای پیام
به اشتراک بگذارید :

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *