جمعه، ۳ آذر، ۱۳۹۶ | Friday, 24 November , 2017

تیم های برتر سومین دوره مسابقات کدکاپ شریف معرفی شدند

کد خبر: 29058 نسخه قابل پرینت
۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۷
تیم های برتر سومین دوره مسابقات کدکاپ شریف معرفی شدند

سومین دوره مسابقات برنامه نویسی کدکاپ شریف با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در چهار دسته دست‌گرمی، مقدماتی، انتخابی و نهایی و به صورت آزاد طی روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

به گزارش دیده بان علم ایران، سومین دوره مسابقات برنامه نویسی کدکاپ با هدف افزایش دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان و کاربردی کردن این مهارت و دانش در صنعت فناوری اطلاعات کشور و با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۱۸۵۰ نفر به صورت برخط در سامانه Quera با هم به رقابت پرداختند و طی چندین مرحله و عبور از فیلترهای مختلف سرانجام حدود ۲۰۰ نفر به مرحله حضوری این مسابقات در دانشگاه صنعتی شریف راه پیدا کردند.

از این تعداد ۴۸ درصد شرکت کننده ها از تهران و ۵۲ درصد از سایر شهرها در این مسابقه حضور داشتند و ۱۸ درصد از شرکت کننده های این دوره از مسابقات را دانش آموزان تشکیل می دادند.

سومین دوره از مسابقات کدکاپ شریف عصر روز جمعه ۲۸ مهر ماه با حضور دکتر خوانساری، رییس مرکز تحقیقات مخابرات ایران و معاون وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات، دکتر دوایی، معاون وزیر ارتباطات، دکتر موحدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، دکتر طالبی، رییس مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و دکتر ربیعی، دبیر کل مسابقات و با معرفی تیم های برتر و با اهدای۷۰ ربع سکه بهار آزادی به برندگان به کار خود پایان داد.

شایان ذکر است، تیم Fireworks unlimited با حضور محمد صانعیان و آرش محمودیان بیدگلی مقام اول و تیم ۴۸۱۵۱۶۲۳۴۲ با حضور شایان چشم جهان و محمد نعمت اللهی نیز مقام دوم و تیم به یاد داش رانتایم با حضور علی شفیعی و مهرداد صابری به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند.

گفتنی است، محمد صانعیان و محمد نعمت اللهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب مقام اول و دوم این دوره از مسابقات شدند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
مطالب پربازدید
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan