جمعه، ۳ آذر، ۱۳۹۶ | Friday, 24 November , 2017

نخستین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی کواترنری ایران برگزار می شود

کد خبر: 29030 نسخه قابل پرینت
۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۷
نخستین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی کواترنری ایران برگزار می شود

نخستین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی کواترنری با شعار شناخت محیطی، آینده در امتداد گذشته، ۲۴ و ۲۵ بهمن در محل سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار می شود.

به گزارش دیده بان علم ایران از مهمترین اهداف اولین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی انجمن کواترنری ایران آشنایی با نتایج تحقیقات نوین علوم کواترنری است و دیگر اهداف این همایش نیز شناسایی پدیده‌ها و رخدادهای زمین‌شناختی در دوره کواترنری در گستره ایران زمین، شناسایی فرایندهای منجر به شکل­‌گیری پدیده‌ها و وقوع رخدادها، تحلیل جایگاه کنونی پدیده‌ها و رخدادها در امتداد فرایندهای دیرینه کواترنری، تحلیل روندهای احتمالی آینده با استناد به شرایط دیرینه و جایگاه کنونی هستند که سرفصل­های مورد نیاز برای نیل به اهداف مورد نظر از محورهای چهارگانه تغییرات اقلیمی کواترنری، رسوب شناسی کواترنری، ماگماتیسم کواترنری، تکتونیک کواترنری، زمین ریخت‌شناسی کواترنری، تکامل حیات جانوری و گیاهی کواترنری، شکل­گیری انسان در کواترنری، منابع طبیعی و معدنی کواترنری، مبانی کاربردی و مهندسی کواترنری و چشم‌انداز آینده کواترنری پیشنهاد شده است.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
مطالب پربازدید
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan