پنج شنبه، ۲ آذر، ۱۳۹۶ | Thursday, 23 November , 2017

اصفهان، میزبان هم‌اندیشی مناطق ویژه علم و فناوری

کد خبر: 23675 نسخه قابل پرینت
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۸
اصفهان، میزبان هم‌اندیشی مناطق ویژه علم و فناوری

ششمین جلسه هم اندیشی مناطق ویژه علم و فناوری کشور با حضور دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) و استانداران آذربایجان شرقی، اصفهان و یزد روز چهارشنبه چهارم مرداد در محل شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان تشکیل می‌شود.

به گزارش دیده‌بان علم ایران، شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مسئولیت راهبری و مدیریت تاسیس و توسعه مناطق ویژه علم و فناوری را در کشور برعهده دارد. از این رو دبیرخانه شورای عالی عتف به منظور هماهنگی و هم افزایی عوامل موثر در حوزه علم و فناوری کشور پنج جلسه هم‌اندیشی در تهران، یزد، تبریز، مشهد و بوشهر برگزار کرد.

در ششمین جلسه هم اندیشی، مدیران و کارشناسان دبیرخانه شورای عالی عتف، نمایندگان دستگاههای اجرایی ذیربط، نمایندگان استانهای دارای مجوز منطقه ویژه علم و فناوری از استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی،اصفهان، یزد و بوشهر نیز حضور دارند.

گزارش فعالیتهای مناطق ویژه علم و فناوری، پروژه های در حال انجام مناطق ویژه و گزارشی از فعالیتهای بین المللی دبیرخانه شورا با موسسات بین المللی همچون سازمان صنعتی ملل متحد(UNIDO)، موسسه فناوری اتریش(AIT) و … در این هم اندیشی ارائه می شود.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
مطالب پربازدید
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan