دوشنبه، ۲۷ آذر، ۱۳۹۶ | Monday, 18 December , 2017

نحوه ثبت‌نام متقاضیان جذب در «هیات‌ علمی دانشگاه‌ها» اعلام شد

کد خبر: 23302 نسخه قابل پرینت
۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰
نحوه ثبت‌نام متقاضیان جذب در «هیات‌  علمی دانشگاه‌ها» اعلام شد
هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با صدور اطلاعیه ای، نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی را اعلام کرد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران در این اطلاعیه  از متقاضیان جذب که تا تاریخ بهمن ماه سال گذشته در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی ثبت نام کرده‌ اند، خواسته شده تا با مراجعه به سامانه این هیات به نشانی:  http://jz.farhangoelm.ir/farakhan نسبت به تکمیل اطلاعات تحصیلی خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه همچنین با اشاره به این  که متقاضیانی که در فراخوان ثبت نام نکرده اند مجاز به تکمیل این فرم نیستند، از متقاضیان دریافت «بورسیه تحصیلی» هم که در حین تحصیل اشتغال به کار داشته اند، خواسته شده تا از تکمیل این فرم خودداری کنند.
همچنین در بخش دیگری از این اطلاعیه از دانش آموختگان دانشگاه‌های خارج از کشور خواسته شده تا  علاوه بر انتخاب دانشگاه‌های خارج از کشور از لیست دانشگاه‌ها، نام دانشگاه  را در قسمت توضیحات وارد کنند.
 دانش آموختگان حوزه‌های علمیه نیز باید علاوه بر انتخاب حوزه علمیه از لیست دانشگاه‌ها، نام حوزه علمیه  را در قسمت توضیحات وارد کنند.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan