دیده بان علم ایران

شنبه، ۲۹ مهر، ۱۳۹۶ | Saturday, 21 October , 2017

انتشار «شریعتی و آینده علوم انسانی» در هلند

کد خبر: 21377 نسخه قابل پرینت
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۲
انتشار «شریعتی و آینده علوم انسانی» در هلند

همزمان با چهلمین سالگرد عروج دکتر شریعتی، مجموعه ای از مقالات انگلیسی برگزیده درباره دکتر شریعتی و ابعاد گوناگون علوم انسانی در هلند آماده انتشار شد.

به گزارش خبرنگار دیده‌بان علم ایران، این کتاب که با عنوان «Ali Shariati and the future of Social Theory»  با همکاری دکتر سید جواد میری، دانشیار جامعه شناسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و پرفسور داستین جی برد از اولیوت کالج میشیگان تدوین شده توسط انتشارات بریل به چاپ رسیده است.

به گفته دکتر میری طرح این اثر در سال ۱۳۹۴ با اجرای سمیناری بین المللی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کلید خورد که در آن سمینار ۹۰ مقاله به دو زبان انگلیسی و فارسی دریافت شد که بیش از ۶۵ سخنران به ارائه نظرات خویش درباره شریعتی و ابعاد گوناگون علوم انسانی پرداختند. از بین تمام مقالات ۳۵ مقاله انگلیسی برگزیده شد و پس از دو سال از بین این مقالات ۱۴ نویسنده و متفکر از جای جای جهان غربال شدند و کتابی با ۱۴ فصل ویراست شد که در ژوئن ۲۰۱۷ آماده چاپ شده و در مهر ماه به بازار روانه خواهد شد.

انتهای پیام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan