شنبه، ۴ آذر، ۱۳۹۶ | Saturday, 25 November , 2017

فراخوان «جایزه سفر دانشجویان دکتری به کنگره‌های بین‌المللی علوم شناختی»

کد خبر: 11817 نسخه قابل پرینت
۱۶ آذر ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۸
فراخوان «جایزه سفر دانشجویان دکتری به کنگره‌های بین‌المللی علوم شناختی»

چهارمین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی منتشر شد.

به گزارش دیده‌بان علم ایران ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و رزیدنتی رشته های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوری های شناختی، اعطا می‌کند.
بر اساس اعلام ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در آذر ماه سال جاری این ستاد قصد برگزاری چهارمین فراخوان جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و تخصص بالینی (رزیدنتی) را دارد.

دانشجویان علاقه‌مند فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوری های شناختی در یکی از دانشگاه ها و موسسات داخلی کشور که حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.
همچنین، برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده با ارائه خلاصه مقاله خود می توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند.

اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (۱۵ دی ماه) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد علوم و فناوری‌هی شناختی مراجعه کنید.

انتهای پیام

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با دیده‌بان علمی ایران، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود «دیده‌بان علمی ایران» را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
آخرین مطالب
تمامی حقوق این سایت متعلق به «دیده‌بان علمی ایران» است
Copyright © 2016
Designed By Aryan